logo

reklam

Özdemir’den Ayazağalılar’a Yol Müjdesi.

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Ayazağa’da Ordulular Derneği’nde Ordulular ile kahvaltıda buluştu.   

Sarıyer Belediye Başkanlığı’nı kazanmak istediklerini söyleyen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı, İstanbul Büyük Şehir Belediyesi ile

Sarıyer’de mega projeleri tek tek hayata geçirdiklerini söyledi.

 

Ordulular Dernek Başkanı Cafer Yıldırım’ın açılış konuşmasının ardından kendisi de Ordulu olan AK Parti Şişli Belediye Meclis Üyesi Mehmet Yaman Ayazağa’nın sorunlarını katılımcılarla paylaştı. Ayazağa’daki taşınmazları konu edinen Yaman, buraların kullanım hakkının Ayazağalılar’a ait olduğunu söyledi. Mülkiyet konusunun takipçisi olduğunu söyleyen Yaman ayrıca imar çalışmalarının seçimlerden önceye yetişmesi için çaba sardettiklerini söyledi. Yaman ayrıca Ayazağanın Sarıyer’e bağlanmasıyla birlikte bu yeni dönemde Sarıyer Belediye Meclisinde yeralmak ve Ayazağa’nın sorunlarının takipçisi olmak için AK Parti’den belediye meclis üyesi aday adayı olduğunu açıkladı.  

 

ORDEF’TEN YAMAN’A DESTEKOrdu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi’de hemşehrileri Mehmet Yaman’ın çok saygıdeğer birisi olduğunu ve meclis üyeliği yolunda kendisinin sürekli yanında olacaklarını belirterek Mehmet Yamana başarılar diledi.     

 

ÖZDEMİR AYAZAĞALILAR’A MÜJDEYİ VERDİ

 

Derneklerin bir STK olarak çok önemli görevleri olduğuna değinen AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir, Ayazağalılar’a da bir müjde verdi. Özdemir, Ayazağa’nın tek giriş ve çıkışı olduğunu belirterek Ayazağa’ya ayrı bir yol yapılarak trafiği rahatlatacaklarının sözünü verdi. Özdemir, Ayazağalılar için  birtanesi atatürk oto sanayisine diğeri ise Bahçeköy- Ayazağa arasına olmak üzere iki gidiş, iki geliş yapacaklarını söyledi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent