logo

reklam

Salih Bayraktar, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı oldu.

30 Mart yerel seçimlerinin ardından İstanbul’da 16 ilçe de göre değişikliğine giden, AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Sarıyer İlçe Başkanlığı için ince eleyip sık dokudu. Dün Ankara’da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun elinden mazbatasını alan Salih Bayraktar, resmen  Sarıyer İlçe Başkanı oldu.  

SAL

AK Parti Genel Merkezi’nde gerçekleşen teslimat töreninde İstanbul Milletvekili Ahmet Baha Öğütken, İl Başkan Yardımcısı Halis Dalkılıç, AK Parti Sarıyer teşkilatından Erol Akkuş, Murat Karataş, Sabri Avcı, Selçuk Bozkır, Salih Güzel ve Abdullah Akşahin gibi isimler hazır bulundu.
Salih Bayraktar yaptığı açıklamada, “Bu şerefli görevi bani layık gören başta il başkanıma, il başkan yardımcım olmak üzere bu süreçte desteklerini esirgemeyen Sarıyer halkına ve AK Parti Teşkilatlarına teşekkür ederim” dedi.  Görevin sorumluluk bilincini heyecanla gerçekleştireceğini belirten Bayraktar, “Sayın Başbakanımızın izinde AK Partili gönüldaşlarımızla ve halkımızla birlikte Sarıyerimize hizmet edip, Sarıyer’in de, Türkiye’nin hedef ’2023 Vizyonu’ içerisindeki büyümesine ortak olması için elimizden geleni yapacağız” diye konuştu.

SÜLEYMAN SOYLU SALİH BAYRAKTAR DEDİ.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, İstanbul’un müstakbel 16 İlçe Başkanının adının yazdığı listeyi dün Ankara’da bulunan Genel Merkez’e götürerek, AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu’nun masasına bırakmıştı. Soylu alternatif isimlerin arasından Sarıyer İlçe Başkanlığı için en güçlü Salih Bayraktar’da karar kıldı.

BAYRAKTAR:” ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”

Yaşanan bu gelişmelerden sonra görüşlerini paylaşan Salih Bayraktar, ” Bu an itibariyle üzerimize düşen ne varsa layıkıyla yapmaya çalışacağız. Hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

WWWSARİYERGUNDEM.COM

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent