logo

reklam
04 Ağustos 2014

SALİH BAYRAKTAR, BAYRAMDA YAŞLILARI UNUTMADI!

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Ramazan Bayramı münasebetiyle İzzet Baysal Huzurevi’nde bulunan yaşlıları ziyaret ederek Bayramlarını kutladı. Ramazan Bayramı İzzet Baysal Huzurevi ziyaretine, İlçe Başkanı Bayraktar’a, Başkan Yardımcıları ve İlçe Yönetimi eşlik etti.

Ramazan Bayramının 3. günü Huzurevi sakinlerini ziyaret eden Başkan Bayraktar,  onlarla uzun uzun sohbet etti hep birlikte çaylar içildi. Bayraktar; Bayramlarını kutladığı huzurevi sakinlerinin ellerini öperek, çiçek ve bazı ikramlarda bulundu.

Duygulu anların yaşandığı bayramlaşmada, huzurevi sakinleri de Ak Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın kendilerine yaptığı hoş ve anlamlı ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

Yaşlıların bayramını kutlayarak hayır duasını alan Bayraktar, “Anne ve babalar, yeri doldurulamayacak insanlardır. Bu bizim geleneklerimizden, dinimizden gelen bir özelliktir. Peygamber Efendimiz ‘Annenin ve babanın evladına duası, Peygamberin ümmetine duası gibidir. Reddolunmaz’ buyurmuştur. Ben de bütün büyüklerimizin ellerini öpüyor, Ramazan Bayramı’nı tebrik ediyorum. Allah’tan hayırlı güzel ömürler diliyorum” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent