logo

reklam

Salih Güzel,Maslak Atatürk Oto Sanayi Esnafı ile Buluştu.

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Salih Güzel,  Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi Esnafı ile Buluştu ” Esnaf  Sarıyer ekonomisinin can damarı”

sg1

 

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Salih Güzel, Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

 

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Salih Güzel, seçim çalışmaları kapsamında Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu. Esnafları tek tek gezen Salih Güzel, sorunları dinlerken çözüm önerileri hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Salih Güzel, seçim çalışmaları kapsamında sanayi esnafını ziyaret ettiklerini belirterek, “ Maslak Atatürk Oto Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek esnaf ve sanatkarlarla buluştuk. Esnafların yol sorunu başta olmak üzere bir çok sorun ile karşı karşıya olduğunu gördük.  Sorunları tek tek not aldık. Göreve geldiğimiz takdirde sorunların çözümü için elimizden gelen gayreti göstereceğimizi söyledik, esnafımızı dinlerken Sarıyer Belediyesi’ nin eksikliklerini ben değil esnaf konuşuyor ” dedi.

Esnaf ve sanatkarın toplumu ayakta tutan en önemli dinamik olduğunu belirten Güzel, “Esnaf ve sanatkarımız insanların ihtiyaçlarını karşılamada her zaman birinci adres olmuştur. Ekonominin de can damarını oluşturan esnaf ve sanatkarımız adeta toplumun çimentosudur. Bu anlamda esnaf ve sanatkarın sorunlarının çözülmesi öncelikli görevlerimiz arasında yer alacaktır” diye konuştu.

 

www.sariyergundem.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent