logo

reklam

Sarıyer Sivaslılar İftarda Buluştu!

Sarıyer Sivaslılar Derneğinin önceki gün Sarıyer Korupark Retaurant’ta düzenlemiş olduğu iftar yemeğine çok sayıda davetli katıldı. Sarıyer Sivaslılar iftar sofrasında buluştu.
10

İftar Programına çok sayıda davetli ve Sarıyer’de bulunan yöre Stk başkanlarından katılımlar oldu. AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Sarıyer Sorumlusu Faruk Gökkuş, İstinye Devlet Hastanesi eski Başhekimi Cengiz Tamer, İşadamı Mustafa Birinci, Bekir Karakuş ,Sivas eski Milletvekili Selamı Uzun, Meclis Üyesi Nurettin Çelik, Salih Güzel, İşadamı Şahin Öztürk, Erol Aydın, Sivaslı Muhtarlar ve Meclis Üyeleri, AK Parti Yürütme kurulu üyesi  Cengiz Tekin ve Yönetim Kurulu Üyesi  Selim EFE çok sayıda davetli katıldı.

Dernek Başkanı Ali Genç ” Doyduğumuz şehri kalkındırmalıyız ”.

Sarıyer Sivaslılar Dernek Başkanı Ali Genç ; “ Ramazanın bereketini hemşehrilerimizle paylaştığımız dayanışma iftarımızda değerli üyelerimizi ve kıymetli dostlarımızı bir arda görmenin memnuniyetini yaşıyoruz ” dedi.

Çok sayıda seçkin davetli katıldı.

Davete katılan herkesle yakinen ilgilenen Başkan Genç, “Bizler Sivaslılar Derneği olarak Sarıyer’de ki birlik ve beraberliğimizi Sivaslılık bilincimizi de kaybetmeden korumaya çalışıyoruz. Sarıyerimizin yaşanılabilen bir kent haline gelmesi içinde yöre dernekleri olan bizler gücümüzü bölgemizin lehine kullanarak, doyduğumuz şehri kalkındırmalıyız. Sarıyer Sivaslılar Derneği adına düzenlediğimiz bu iftar yemeğine teşrif eden herkese teşekkür ediyorum” dedi. Katılım sağlayan AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar, Selami Uzun, Erol Aydın kısa selamlama konuşmaları gerçekleştirdi.Katılımın yoğunluğu gözlerden kaçmadı.

İlahilerin ve duaların okunduğu, uzun süre birbirini görmeyen dostların da buluştuğu iftara 600‘den fazla kişi katıldı.

 

www.sariyergundem.com

Ahmet Sarı

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent