logo

reklam

SARIYER TEŞKİLATI’NDAN ‘EMNİYET MÜDÜRÜNE’ZİYARET!

AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı, Yerel Yonetimler Birim Başkanı Sedat Kanburoğlu ve  yönetim kurulu üyleri yerel yönetimler komisyon üyeleri,Selim EFE, Meral Yıldırım,Hasan Demiralp,Şeref Özalp ile birlikte Sarıyer’de bir takım ziyaretlerde bulundu. İlk ziyareti Sarıyer İski Şube Müdürlüğüne Şube Müdürü Cemalettin Kaleli ve ardından Sarıyer Emniyet Müdürlüğüne geçildi.
1

Ziyaret yerel yönetimler birimi tarafından gerçekleştirildi, Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne 3 yıl önce atanan Murat Karakaya’yı makamında ziyaret ederek görevlerinde başarılar dilendi. Murat Karakaya ile karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. İlçe Başkan Yardımcısı Sedat Kanburoğlu, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum örgütleri ile işbirliği içinde çalıştıklarını belirterek, polis teşkilatı ile iç içe birlikte çalıştıklarını söyledi.

2

 
Emniyet güçlerinin toplumda güven ve huzur ortamının sağlanmasında bir denge unsuru olduğunu ifade eden Komisyon üyeleri, “ Belediyeler kendi sınırları içerisinde yaşayan vatandaşların gerçek ihtiyaçlarını ve beklentilerini öğrenen, akabinde hizmet eden kurumlardır. Belediye çalışmalarında hizmet anlayışının yanı sıra İlçemizde birlik ve bütünlüğü sağlamak adına ve halkın memnuniyet oranının yükseltmek amacı ile sosyal çalışmalarımıza öncelik veriyoruz’’ dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ilçe emniyet müdürü Murat Karakaya, başkan Sedat Kanburoğluna ve beraberinde Sarıyer İlçe yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Ziyaretin sonunda hep birlikte hatıra fotoğrafı çekinildi.

Murat Karakaya kimdir?

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürü Murat Karakaya’nın özgeçmişi…
Sarıyer Manşet Gazetesi

1970 Nevşehir doğumlu, Polis Akademisi mezunu olan Murat Karakaya, Emniyet Genel Müdürlüğü’nde göreve başladı. Şark hizmetini Erzurum’da tamamladıktan sonra İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü’ne tayini çıkan Murat Karakaya, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğünde idari ve asayiş bölümlerinde görev yaptıktan sora Atatürk Havalimanı Emniyet Müdür Yardımcılığı ve Beşiktaş Emniyet Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Uluslararası tecrübeye sahip Murat Karakaya, İki yıl Birleşmiş Milletlerde görev yaptı. Güngören Emniyet Müdürlüğü’nden sora Sarıyer Emniyet Müdürlüğü’ne getirilen Murat Karakaya evli, iki çocuk babası

 

www.sariyergundem.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent