logo

reklam

Sarıyer’de eski bir gelenek. “ Dostlarla Sohbet Günü ”

Rumeli Kavağı İskele Balık Restaurant’ta Boğaza Karşı eski geleneğimiz olan ” Rumeli Kavağı Dostlarla Sohbet Günü ” yaşatılmaya başlandı.

1

İbrahim Oktay Barut  önderliğinde başlatılan her ay farklı bir mekanda bir araya gelmeyi amaçlayan “ Dostlarla Sohbet Günü ” çerçevesinde İbrahim Oktay Barut, Hakan, Haluk, Salih, İbrahim Coşkun Bey ve  AK Parti Sarıyer yönetim kurulu üyesi Selim EFE ile birlikte ilk toplantısını gerçekleştirdi.

İbrahim Oktay Barut; ” Dostlarla Sarıyer Sohbeti ”  AK Parti Sarıyer yönetim kurulu üyesi Selim EFE ve arkadaşlarıyla birlikte objektiflere yansıdı.

Sarıyer’de yaşanan gelişmeleri değerlendiren İbrahim Oktay Barut, “ Sarıyer altyapı, ulaşım ve yatırımlarda ciddi gelişmeler yaşandı. İstanbul ilçeleri arasında Sarıyer olmak üzere sürekli  Büyükşehir Belediyesi tarafından ve hükümet destekli yatırımlar gerçekleştiriliyor. Karadeniz otoyolu ile 3.boğaz köprümüz hızla tamamlanıyor. Hızlı trenimizin yapımı devam ediyor. Bunlara bağlı olarak, mevcut potansiyellerimiz Sarıyerimizde gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle balıkçılık ve midyecilik hatırlanmaya başlandı. Bu yatırımlarda hiç kimse, kimsenin rakibi değil. Sarıyer’e bugünden yatırım yapan yârinkinden daha karlı olacaktır” dedi.

Sarıyerlilerin Sarıyer’de söz sahibi olmalarından büyük memnuniyet duyduklarını açıklayan Selim EFE, “ Sariyerliler olarak ortak hareket etmeyi öğrenmemiz gerekiyor, birlikte olmayı becerebilirsek daha da gelişen bir İlçemiz ve daha gelişmiş bir temsil gücümüz olur. Sarıyer için daha fazla hayata geçireceğimiz projelerimiz var ” dedi.
İbrahim Oktay Barut ve arkadaşları bir dahaki ay toplantıda buluşmak dilekleriyle Rumeli Kavağı İskele Balık Restaurant’tan ayrıldılar.

 

www.sariyergundem.com

Ahmet Erim EFE

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent