logo

reklam

Sarıyer’de öğrencilerin karne heyecanı

Sarıyer’de öğrencilerin karne heyecanı vardı.

Sarıyer Manşet Gazetesi
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Sarıyer Pınar Mahalllesi Mehmet Akif İlk ve Orta Okulu’nda karne dağıtım töreni düzenlendi. Törene Kaymakam Gürsoy Osman Bilgin ve Sarıyer’de bulunan Okul Müdürleri katıldı.
1
2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Birinci Dönem Karne Dağıtım Töreni Sarıyer Mehmet Akif Okulunun ev sahipliğinde yapıldı. Karne Dağıtım törenine; Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz, Pınar Mahallesi Muhtarı Ayhan Yılmaz Katıldı, daire müdürleri, şube müdürleri, okul müdürleri,AK Parti İlçe Yönetim Kurulu ve eğitim komisyon üyesi Selim EFE ve Öğretmenler katıldı. Program saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ve Okul Müdürü Hatice Dalkılıç’ın açılış konuşmasıyla başladı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Tahmaz ise konuşmasında, “Sizin öncelikle kendinize layık birer kişi olmanız, sonra bunu en etkili şekilde kullanacak bilgi birikimiyle donanmanızdır. Dedi.
Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin ise başarının sadece notlarla belirlenemeyeceğini söyleyerek iyi bir insan olmanın önemini vurguladı. İlçemizde 55 bine yakın öğrenci,2500 öğretmen olduğu, notları düşük olan öğrenciler için dünyanın sonu olmadığı, planlı bir çalışma sonucunda başarılacağı, eğitim öğretim konusunda birinci dönemin sorunsuz bir şekilde tamamlandığını belirtti. Kaymakam Bilgin: İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanlarına ve törende emeği geçen herkese teşekkür ederek konuşmasını bitirdi.
Öğrenciler çeşitli gösteriler düzenledi halk oyunları gösterisinden sonra karne ve belge dağıtımından sonra program son buldu. Başarılı öğrencilerin karnelerini Sarıyer Kaymakamı Gürsoy Osman Bilgin verdi.
Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent