logo

reklam

Sarıyer’de yine kaza: 1 yaralı

Sarıyer Bahçeköy – Zekeriköy yolunda yalıtım malzemesi yüklü kamyonet refüjün ortasına devrildi.

 

kilyos-kaza-ic1

arıyer Bahçeköy-Zekeriköy yolunda virajları keskin olması nedeniyle kamyon ve otobüs gibi ağır tonajlı araçların girmesinin yasak olduğu yolda, yalıtım malzemesi yüklü kamyonet refüjün ortasına devrildi.

Kazada sürücü hafif şekilde yaralanırken, kasasındaki malzemelerde yola saçıldı. Ön tarafı refüje sıkışan kamyonetin kasası ise havada asılı kaldı.

Kaza, saat 12.00 sıralarında Sarıyer Bahçeköy- Zekeriyaköy yolu Zekeriyaköy Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Bahçeköy’de Zekeriyaköy istikametine giden yalıtım malzemesi yüklü 34 BM 3436 plakalı kamyonetin sürücüsü Kadir Sezer (46), virajları keskin olması nedeniyle otobüs ve kamyon gibi ağır tonajlı araçların girmesinin yasak olduğu yola girdi. Yolda keskin bir virajı dönerken sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybederek kontrolden çıkan kamyonet refüjün ortasına devrildi. Ön tarafı refüje sıkışan kamyonetin kasası ise havada asılı kaldı. Kaza sonucu sürücü Sezer şoför mahallinde sıkıştı. Çevredeki sürücülerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri Sezer’i bulunduğu yerden çıkarttı. Sedyeye koyulan yaralı sürücü sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla çevredeki hastaneye kaldırıldı. Kamyonetin kasasındaki yalıtım malzemeleri ise yola saçıldı.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent