logo

reklam

Sarıyer’e hizmet etmek istiyorum.

Başbakan Erdoğan, yerel seçim öncesi düzenlenen etkinliklerde AK Parti’nin belediye başkan adaylarını bir bir açıklıyor.  Gözler ise özellikle İstanbul ve ilçelerinde… 

 

Adayların henüz açıklanmadığı İstanbul’da aday adayları ise seçilmeleri halinde sunacakları hizmetleri bir bir halka anlatmaya devam ediyor.

İstanbul da çalışmaların yoğun bir şekilde sürdüğü kritik ilçelerden biri de  Sarıyer olarak ön plana
çıkıyor.

ugur6

 

Sarıyer’de herkes Adaya kilitlendi…Kızılaslan çarşı pazar dolaşıyor. Çalmadık kapı sıkmadık el bırakmıyor.

 

AK Parti Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı Kazım Uğur Kızılaslan ile bu sabah keyifli bir sohbet gerçekleştirdik. Bizi çok iyi karşılayan başkan, kendi ekibi ile birlikte  ikamet ettiği Reşitpaşa’da evinde adeta bir karargah kurmuş. Özenli ve çok dikkatli çalıştığını gözlemlediğimiz Başkan’ a çalışmalarında şimdiden başarılar diliyoruz.

Kazım Uğur Kızılaslan  gece gündüz demeden çalışıyor.

Kazım Uğur Kızılaslan “ Ben Bu Bölgenin İnsanıyım ”

 
4  ‘P’ PRENSİBİ,

Bu dört P’den birincisi, personel. İkinci P, profil. Üçüncü P, plan-proje. Dördüncü P, para. Bu 4 P konusunda başarılı bir çalışma yürüten partilerin seçimleri kazanma olasılığı artıyor.
 
Düzen ve intizamlı olduğunu konuşmalarından da fark ettiğimiz Başkan Kazım Uğur Kızılaslan, önemli bir prensibini açıkladı. Başkan, “benin göreve geldiğim her kurumda tatbik ettiğim 4 P prensibim vardır. Bunlar konuları, olayları veya yapılacak her türlü aksiyonu ilgililer ile görevliler ile ve halk ile Müzakere etmek. Çalışma ve başarı bir ekip işidir.
 
Projelerini daha sonra açıklayacağını ifade eden Kazım Uğur Kızılaslan Sarıyer’de güçlü adaylardan biri. Genç vizyonu, hizmet heyecanı ve engin tecrübesiyle Sarıyer’e daha güzel yerlere taşıma sorumluluğu yaşadığını gözlemlediğimiz Kızılaslana başarılar diliyoruz.

1974 yılından beri Sarıyer’de, Reşitpaşa’da ikâmet ediyor. Sarıyer halkının her yerde konuştuğu bir slogan var; “ Türkiye’ye Kasımpaşalı, Başbakan. Sarıyer’e Reşitpaşalı Başkan” 

Kızılaslan, “ Adaylığım süresinde, bizim farklı olduğumuz alan tam da budur ‘ Vatandaş Başkan’ doğrudan ulaşmak istiyor. Aday Adaylığım süresinde binlerce e-posta aldım gelen e-postalara mutlaka döndüm.‘ Sarıyer sen ne diyorsan o’ diyerek doğrudan demokrasi uygulayacağım” dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent