logo

reklam

Sarıyer’in Sevilen İsmi Metin Poyraz AK Parti’den Aday Adayı Oldu!

Sarıyer’in yakından tanıdığı çok sevdiği başarılı İş Adamı ve turizmci  Metin Poyraz AK Parti Sarıyer’de belediye başkanlığı için Aday Adayı başvurusunu yaptı.  Sivaslıların yakından tanıdığı Sarıyer’de beklenen bir aday  görülen Poyraz, “ Projelerimle Sarıyer’i hak ettiği noktaya getireceğim ”  dedi. Sivaslılardan tam not aldı.

Sivaslı olan ve Sarıyer’de çok sevilen Metin Poyraz,  AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’na giderek aday adaylık dosyasını teslim etti. Poyraz burada yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Bugün büyük bir inanç ve kararlılıkla Türkiye’nin kaderini değiştiren AK Parti’den aday adayı oluyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile parti yönetimimiz uygun gördüğü takdirde Sarıyer’de seçimi kazanacağıma ve AK Parti’nin bayrağını tekrar Sarıyer’in burçlarına dikeceğime inanıyorum. Sarıyer’in sorunlarını çok iyi bilen birisiyim ve bu sorunları çözecek projelerim var. Dedi. Bu projelerle Sarıyer’i hak ettiği noktaya getireceğim. Aday adaylığımın partime ve Sarıyer’imize hayırlı olmasını diliyorum”

METİN POYRAZ KİMDİR?

Sivas Kangal doğumlu. İlkokulu Kangal’da. Kangal Çetinkaya Ortaokulu. Ortaokul ikinci sınıftan sonra İstanbul’a taşındı. Ortaokulun devamını ve liseyi İstanbul Yaşar Doğu Lisesi’nde tamamladı. İTS Dil Bilimleri’nde İngilizce eğitimi aldı. 8 turu birincilikle bitirdi. Daha sonra Tekirdağ Turizm Okulu’nu kazandı. Bu okula müteakip profesyonel iş hayatına atıldı. 1995’ten itibaren çeşitli otellerde yöneticilik ve genel müdürlük yaptı. Daha sonra kendi otelini ve kendi şirketini kurdu. 17 seneden beri Akvaryum Otelcilik Şirketi’nin ortağı ve yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütüyor. Evli ve iki çocuk babasıdır. Kuruluşundan beri Adalet ve Kalkınma Partisi’nin çeşitli etkinliklerine katıldı ve destekledi. Recep Tayyip Erdoğan’ın dünya siyaseti üzerindeki tesiri ve dik duruşu kendisini etkiledi. Aktif olarak AK Parti’ye üye oldu. Muhtelif yerlerde oteller açtı ve çalıştırdı. Bodrum’da butik otel açtı ve halen işletmektedir. İstanbul Boğazı Avrupa Yakası’nda muhtelif yerlerde apart otel ve butik oteller açtı ve işletmektedir. Halen Sultanahmet’teki iş merkezinde profesyonel iş hayatına devam etmektedir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent