logo

reklam

AK Parti Aday Adayı Sedat Özsoy İftiralara sert çıktı.

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Özsoy, İstinye Sosyal Tesislerinde önceki akşam yaptığı basın açıklamasında, hakkında başlatılan karalama kampanyası ve iftiralara sert tepki gösterdi.

 

sozsoy1

 

Belgelerini gösterdi…

 

Yapılan kamuoyu yoklamalarında açık ara önde çıktığı için belli siyasi çevrelerce yandaş medya üzerinden hakkında karalama kampanyası başlatılan AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Özsoy, yaptığı basın açıklamasında iftiralara sert tepki gösterdi. “Sarıyer halkına veremeyeceğim hiçbir hesabım yok” diyen Özsoy, yandaş medyanın yalanları tek tek belgeleriyle ortaya koydu.

ozsoy

 İstinye Park’ta olarak bilinen yerde Doğuş Grubuna satılan 21 dönümlük yer, şirketin kendi arazisi içerisindeki yola terk yerlerdir. Burası 3065 Sayılı KDV Kanununun 17 maddesine göre satıldı. Rayiç bedeller üzerinde satılarak belediyeye ciddi kar sağladım. Dedi.

 

AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Sedat Özsoy

 

Koç Üniversitesi benim dönemimde yapılmadı. Bahçeköy Belde Belediye Başkanı Muzaffer Altınsoy döneminde yapıldı. Koç Üniversitesi, Sarıyer’den alınarak Bahçeköy Belediyesi’ne verilerek ruhsat alınmıştır. Tek kelimeyle Sedat Özsoy yıpratılmaya çalışılıyor.

 

Amaç Seçim Öncesi beni yıpratmak…
Bazı çevrelerin bilmeden sırfkendisini karalamak adına konuyu çarpıtarak tekrar gündeme getirdiğini belirten Özsoy, “Bu olayların üzerinden de yaklaşık 10 sene geçti. Bugüne kadar devletin böyle bir alacağı olacak da, benden sonra göreve gelen 2 belediye başkanına gündeme getirmez mi? Şu anda mevcut belediye başkanı da birçok satılması gereken parselleri satmıştır.  Soruyorum buradan, 1 lira KDV alabilmiş mi? Alamaz çünkü yasa var. Ama maalesef bu sorular bir tek, yıpratma vasıtasıyla Sedat Özsoy’a sorulmaktadır” dedi.

 

Ben Partim İçin Varım…

 

AK Parti’ye katıldığımdan bugüne kadar büyük bir mücadele içerisinde çalışmalarıma devam ediyorum. Partime en ufak bir leke getirmemek için de elimden gelen her şeyi yaptım, yaparım. Zaten bu yola çıkarken de ben bunları bilerek çıktım. Biz 30 seneden beri siyaset yapıyoruz. Allah’a şükrediyorum, alnıma en ufak bir leke sürmedim, sürmemek için de mücadele ettim.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent