logo

reklam

Sivas Valisi Davut Gül, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyrazı ziyaret etti.

Yeni görevine atanan Sivas Valisi Davut Gül, AK Parti İstanbul Milletvekili Osman Boyrazı TBMM’de ziyaret etti.

Osman Boyraz, Aslen Sivaslı, İstanbul Milletvekili, AK Parti’nin genç milletvekillerinden… 15 Yaşında başlayan siyasi hayatı herkesin büyük merakını uyandırıyor. İçimizden biri. Sosyal Medyayı çok aktif ve en iyi kullanan vekillerimizden biri.

 

1

 

 

Sivas Valimiz Sayın Davut Gül, İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz’ı Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ziyaret etti.

AK Parti İstanbul Milletvekili  Osman Boyraz, Valimiz Sayın Davut Gül’’e ziyaretleri için teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi. Sivas Valiliğine atanmaktan dolayı büyük gurur ve onur duyduğunu dile getiren Valimiz GÜL: “ Sivas, potansiyeli olan bir il. Sivas’ta çok iyi bir insan kalitesi var. Sivas’ın içinde ve dışında Sivas’ı unutmayan, Sivas’ta taş üstüne taş koymak isteyen kıymetli Sivaslılar var. Yine Sivas’ın çok güçlü sivil toplum kuruluşları var. Bunların hepsini bir araya getireceğiz.” diye konuştu.

Sayın Valimiz Sivas Basınına yaptığı açıklamada; Terleyen bir Vali olacağını da dile getirerek, ” Vatandaşlarla buluşacağız, sorunları çözmeye gayret edeceğiz. Sivaslıya hizmetkar olmaya, taş üstüne taş koymaya geldik. Sivasspor hak ettiği yerde değil. Mutlaka hak ettiği yere gelmesi gerekiyor. Bununla ilgili tüm Sivaslılar gibi biz de üzerimize düşeni fazlasıyla yapacağız. Paralel devlet yapılanması başta olmak üzere bütün terör örgütleriyle bundan önce olduğu gibi bundan sonra da kararlılıkla mücadelemize devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.
AK Parti İstanbul Milletvekilimiz Osman Boyraz,  Sosyal Medya hesaplarını çok aktif kullanıyor. Kendisine yapılan bir ziyaretini daha geride bıraktı ve her ziyareti sonrasında olduğu gibi, fotoğraflarını  twitter hesabından paylaştı.
www.koyulhisar.com
Ahmet Erim EFE

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent