logo

reklam

Sivaslılar Feshane’de Tek Yürek Oldu!

ZİYARETÇİ AKINI VARDI.

Etkinlikte her İlçeyi temsil eden stand kuruldu, Sivas’ta bulunan resmi kurumlarında standı kuruldu. Ziyarete gelen bütün misafirler ayrım yapmadan bütün standları tek tek dolaştı. Koyulhisar standı, açılış hemen ardından ziyaretçi akınına uğradı. Koyulhisar Belediyesi tarafından 1 ton getirilen ” Koyulhisar Domatesi İkram Edildi ” Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bagış’ın katıldığı etkinliklerin ilk gününde  Türkiye’nin her bir İlinden gelen ve İstanbul Milletvekillerinin katıldığı şölen dolu dolu 3 gün sürdü. Cumartesi günü AK Parti Sivas Milletvekili, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çok sayıda  İl Genel Meclis Üyeleri, Sivas İş Adamları, bürokratlar ile binlerce kişi ziyaret etti. Protokol üyeleri bütün standları gezdi. Hemşerileriyle uzun uzun sohbet edip  hasret giderdi. Sivaslılar Feshaneye sel oldu aktı.

 

İstanbul İlçelerinden Belediye Başkan Aday Adayları kendilerine gösterilen ilgiden memnundu. Sarıyer AK Parti Aday Adaylarımız Sivaslı olan hemşehrilerimiz Sivas Eski Milletvekilimiz Selamı Uzun, AK Parti Sarıyer Kurucu İlçe Başkanımız Av. Nurettin Çelik, AK Parti Sarıyer İlçe Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Salih Güzel ve İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir Üç gün boyunca hemşerileri ile birlikte oldu. Aday Adayları Feshane Sivas günlerinde Bakanlarla ve Milletvekilleriye bir araya geldi. Bu imkanı en iyi onlar değerlendirdi. Sivaslılar Feshane’de Tek Yürek Oldu.

Feshane’de Yerel basın an be an haber servis etti. Katılımcılar Sosyal Medya üzerinden fotoğraflar ve bilgiler aktardı. Aday Adaylarıda hemşerileriyle ve üst düzey bürakratlarla  çekindiği fotoğrafları Sosyal Medya üzerinden anında takipçileriyle paylaştı.

 

Resimler ve Haber detaylarımız geliyor..

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent