logo

reklam

AFET ÖĞRETMEN, DOĞUM GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE KUTLADI.

Sarıyer’de Rotary 100. yıl Anadolu Lisesi  Okul Aile Birliği başkan ve üyeleri, öğretmenlerle pasta kesti.

AFET ÖĞRETMEN, DOĞUM GÜNÜNÜ ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NDE KUTLADI.

4

Rotary 100. Yıl Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Akıncıoğlu ve yönetiminden, öğretmenler gününe özel anlamlı program. Sarıyer Rotary 100. yıl Anadolu Lisesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde doğum gününü kutlayan 10 yıllık öğretmen Afet Sağlık Tuna, doğum günü pastasını üflerken..

Öğretmenler Günü’nde Afet Sağlık Tuna nın doğum gününü kutlayan  Okul Aile Birliği Başkan Arzu Akıncıoğlu, Anadolu Lisesi’nde görevli Almanca Öğretmeni  Afet Sağlık Tuna için öğretmen arkadaşları ve Okul Aile Birliği öğretmenler odasında bir kutlama etkinliği düzenledi. Öğretmenliğin dünyanın en güzel mesleği olduğunu söyleyen Afet Sağlık Tuna, önüne getirilen doğum günü pastasını üflerken, duygulu anlar yaşandı.

Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Akıncıoğlu, Başkan Yardımcısı Selim EFE ve yönetim kurulunda yer alan veliler, öğretmenler için  okul içinde kutlama yemeği tertip etti. Okulda çifte mutluluk vardı. 24 Kasım Öğretmenler günün’nde Okul Müdürü Hayati Başar Bey’in  dünyalar tatlısı bir kızı dünyaya geldi.

 

WWW.SARİYERGUNDEM.COM

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent