logo

reklam
20 Şubat 2015

Vekillik için İlginç Başvuru

TUBİDER Türkiye Bilişim Sektörü Derneği Kurucu Başkanı Murat Tellioğlu milletvekilli seçimleri için aday olduğunu açıkladı.

Türkiye’nin önce gelen bilişimcilerinden ve Prodüksiyon Firması sahiplerinden Murat Tellioğlu 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde Ak Parti’den aday olduğunu açıkladı.

Ak Parti’nin Sütlüce’de İl Binası’nda başvuru sonrası açıklama yapan Kelkitoğlu, “Ülkeme hizmet yolunda benim de üzerime düşen vazifeler olduğuna karar verdim. Siyasette bir çok farklı alandan isimler olması gerektiğini kanaatindeyim. Sayın Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun uygun görmesi, milletimizin de uygun görmesi halinde ülkeme hizmet yolunda çalışacağımın buradan sözünü veriyorum.

Bilim ve sanayi alanında hızla atılımlar yapan ülkemizin gelecek 5 yıl içerisinde büyük hamleler yapabileceğini ve dünyanın bu alandaki gelişmiş ülkeleri ile rekabet edebilecek seviyeye gelebileceğine inanıyorum” dedi.

MURAT TELLİOĞLU KİMDİR?

1973 İstanbul doğumlu Murat Kelkitoğlu 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi  Jeofizik Mühendisliği bölümününden mezun oldu.

1995 yılında Tellioğlu Bilgisayar Sistemleri Ltd. Şti.’ni kurarak bilişim sektörüne adım attı ve önemli projeleri hayata geçirdi.

TUBİDER Türkiye Bilişim Sektörü Derneğinin de kuruluş aşamasında aktif olarak görev aldı ve yeni ürünlerin ortaya çıkmasını ve piyasada hayat bulmasını sağladı.

Tellioğlu, 2014 yılında prodüksiyon alanında yenilikler geliştiren Filmgenetik Prodüksiyon Ltd. Şti’ni kurdu. İyi derecede İngilizce bilen Murat Tellioğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

www.sariyergundem.com

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi
*

patent